Surdulica neprelazna prepreka za Spartak ŽK

Bojan Nikolić | 30. oktobar 2017. | 11:36 | Sport

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi i dalje ne znaju za uspeh na jugu Srbije. Radnik iz Surdulice nastavio je pobednički niz u susretu sa plavim golubovima, a ovoga puta u potpunosti je naigrao protivnika i naneo mu najubedljiviji poraz ove sezone 5:1. Već u prvih 45 minuta utakmice, pitanje pobednika je bilo rešeno. Poveo je domaćin u 11. minutu preko Zlatanovića da bi dvadeset minuta kasnije Radović duplirao vođstvo. Samo četiri minuta kasnije Ivanović vraća nadu Spartaku, ali do kraja poluvremena Kjeremeh fudbaler iz Gane i Gojković povisuju vođstvo. U drugom poluvremenu mreže su mirovale do 91. minuta kada je Stanković postavio konačan rezultat.

Drugi uzastopni neuspeh nije bitno uticao na plasman plavih golubova. Subotičani su i dalje peti na tabeli sa 26 osvojenih bodova, a priliku za popravni i ostavljanje boljeg utiska imaće predstojećeg vikenda na stadionu Slavko Maletin Vava u Bačkoj Palanci u susretu sa ekipom Bačke, koja ne zna za slavlje u susretu sa Spartakom.